Clemă de derivație - Cu-Cu - 1P - 8 conexiuni (2x25mm² / 14x6mm²) - IK02 - 76A - verde - Schrack - IK021079
In stoc
Cod Produs: IK021078
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice complete Schrack IK021078
| Cod produs | IK021078 |
|---|---|
| Cod EAN | 9004840519525 |
| Brand | Schrack Technik |
| Tip produs | Clemă de distribuție / Bloc de borne nul |
| Curent maxim | 80 A |
| Număr poli | 1 |
| Conexiuni intrare | 2 x 1,5-25 mm² (cu șurub) |
| Conexiuni ieșire | 14 x 0,5-6 mm² (push-in / conexiune rapidă) |
| Culoare | Albastru |
| Montaj | Șină DIN / Placă de montaj (cu șuruburi) |
| Grad de protecție (IP) | IP20 |
| Material conexiune | Cupru |
| Greutate netă | 50 g (0,05 kg) |
| Greutate brută | aprox. 55 g |
| Dimensiuni (L x Î x A) | 58,4 x 53 x 23,5 mm |
| Standarde | Conform specificațiilor Schrack |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 12 luni |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 24 luni |
| Garanție producător | Conform specificațiilor Schrack |
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.