Clemă de derivație Cu-Al 1P 2 conexiuni (1x25mm² + 1x25mm²) izolată gri IKA - Schrack IKA26110
In stoc
Cod Produs: IKA26310
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| EAN-Code | 9004840499810 |
|---|---|
| Adâncime netă | 48,70mm |
| Lățime netă | 40,00mm |
| Înălţime | 63,00mm |
| Masă netă | 0,17kg. |
| disipare | 2,10W |
| Versiune | Executive branch terminal (isolated) |
| Poli | 1pol |
| Cablu alimentare | max.70mm² |
| Cleme de derivaţie 50mmp | 1p. 2 deriv. |
| Cleme de derivaţie 70mmp | 1p. 2 deriv. |
| Culoare | gri |
| Material de conexiune | Aluminiu, cupru |
| Pachete disponibile | 1 buc., 3 buc. |
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.