Clemă de derivație 35 mm² Clema de derivatie, fixare pe sina, gri, 2.5-35 mm², max 135A, Tracon Electric, FLEAL-35/1 – montaj ra
Clemă de derivație Cu-Al 1P 2 conexiuni (1x35mm² + 1x35mm²) gri 2.5-35mm² FLEAL - Tracon Electric FLEAL-35/1
CantitatePret / BucataEconomisesti
*Include TVA
La comanda
local_shipping Livrare in 15 zile lucratoare
Cod Produs: FLEAL-35/1
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Tracon Electric FLEAL-35/1
Cod FLEAL-35/1
Cod EAN 5997374229692
Descriere Clemă derivație Tracon Electric
Culoare clemă gri
Curent nominal 135 A
Gamă FLEAL
Număr poli 1
Secțiune conductor 35 mm²
Secțiune intrare 2x (2,5-35) mmp
Secțiune ieșire 2x (2,5-35) mmp
Tensiune 1000 VAC
Grad de protecție IP IP 20
Garanție
Garanție persoane juridice 1 an
Garanție persoane fizice 2 ani
Garanție producător conform legii naționale în vigoare
Dimensiuni
Lățime 16,3 mm
Înălțime 47,4 mm
Adâncime 40,3 mm
Link-uri utile
Link producător
Declarație conformitate
Broșură (Tracon România)
Curent nominal
135 A
Numar de poli
1P
Tip montaj
șină DIN
Numar Conexiuni
2
Tip clemă
clemă ramificație
Sectiune
35 mm²