Convertor DC-DC izolat - 24/12-30 (360W) Orion Tr - Victron Energy ORI241240110
  • Nou
Victron Energy Orion-Tr (ORI241240110) este un convertor DC-DC izolat de 360W ce furnizează un curent de ieșire de 30A, oferind o soluție robustă și precisă pentru integrarea consumatorilor de 12V în sisteme de 24V.
  • Tensiunea de ieșire este reglabilă, ceea ce permite utilizarea echipamentului atât pentru stabilizarea curentului pe trasee lungi de cablu, cât și ca încărcător eficient pentru baterii de 12V.