Convertor DC-DC - 24/12-5 (60W) Orion - Victron Energy ORI241205200(R)
  • Nou
Victron Energy Orion (ORI241205200) este un convertor DC-DC de 60W ce livrează un curent de ieșire de 5A, asigurând o conversie a tensiunii cu randament ridicat și o stabilitate excelentă pentru consumatorii de mică putere.
  • Tensiunea de ieșire este precis calibrată pentru a furniza un flux constant de energie, protejând echipamentele de 12V împotriva fluctuațiilor ce pot apărea în circuitul principal de alimentare de 24V.