Lame de rezervă - pentru Nr. 5 / Nr. 6 - set tăiere conductori 0.2 - 6 mm² - Weicon 51953020 (10000288)
La comanda
Cod Produs: 10061997
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 10061997 |
|---|---|
| Cod EAN | 4024596089528 |
| Descriere | Scule și unelte Weicon |
| Tip de cablu | pentru conductori lițați și solizi cu izolație din PVC, cabluri rotunde uzuale și cabluri pentru spații umede |
| Domeniu aplicare | 0,2 → 6 mm² (24 - 10 AWG) |
| * | Cutter lateral integrat utilizat până la max Ø 2 mm |
| Culoare | verde |
| Greutate netă | 105 g |
| Greutate brută | 110 g |
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
| Lungime | 170 mm |
|---|
Link-uri utile
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.