Set lame rezervă - pentru Nr. 5 Pro - set cuțite tăiere de precizie - Weicon 51953020 (10062071)
La comanda
Cod Produs: 10101937
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificatii Cleste dezizolator Weicon
| Cod | 10101937 |
|---|---|
| Cod EAN | 4024596685935 |
| Descriere | Scule Weicon |
| Domeniu de aplicare | pentru dezizolarea si indepartarrea mantalei cablurilor fotovoltaice uzuale |
| Material | poliamida ranforsata cu fibra de sticla |
| Utilizare suplimentara | cutter integrat lateral maxim Ø 3mm |
| Lungime | 160 mm |
| Greutate neta | 141 g |
| Greutate bruta | 150 g |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
Link-uri utile
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.