Dezizolator nr 100, multifunctional, interval de dezizolat, 0.5 - 6 mm², inlaturare manta Ø4 - 13mm, Verde, Weicon, 10062016
La comanda
1
Cod Produs: 10006798
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 10006798 |
|---|---|
| Cod EAN | 4024596000295 |
| Descriere | Scule și unelte Weicon |
| Culoare | albastru |
| Tip cablu | Conductori litati sau solizi cu izolatie din PVC |
| Domeniu de aplicare | 0,5 mm² → 16 mm² (20- 6 AWG), cablu coaxial 4- 8 mm Ø, NYM Ø 4- 13 mm |
| Material | poliamida ranforsata cu fibra de sticla |
| Greutate netă | 74 g |
| Greutate brută | 80 g |
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
| Lungime | 135 mm |
|---|
Link-uri utile
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.