Adaptor montaj GX Touch pentru decupaj CCGX - Victron Energy BPP900460050
La comanda
Cod Produs: BPP900455150
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice Victron Energy GX Touch 50 Flush (BPP900455150)
| Cod producător | BPP900455150 |
|---|---|
| Producător | Victron Energy |
| Tip produs | Ecran tactil accesoriu (Display) |
| Compatibilitate | Victron Energy Cerbo GX |
| Dimensiune ecran | 5 inch |
| Rezoluție | 800 x 480 pixeli |
| Tip montaj | Încastrat (Flush mount) |
| Interfață conectare | Cablu integrat HDMI + USB |
| Dimensiuni (h x l x a) | 87 x 128 x 12.4 mm |
| Greutate netă | 400 g |
| Greutate brută | 470 g |
Garanție
| Garanție comercială persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție comericală persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | 5 ani Victron Energy |
Link-uri utile
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.