Adaptor montaj GX Touch pentru decupaj CCGX - Victron Energy BPP900460050
La comanda
Cod Produs: BPP900455050
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice Victron Energy GX Touch 50 (BPP900455050)
| Cod producător | BPP900455050 |
|---|---|
| Producător | Victron Energy |
| Tip ecran | Touchscreen 5 inch |
| Compatibilitate | Victron Energy Cerbo GX |
| Rezoluție | 800 x 480 pixeli |
| Tip montaj | Aplicat (Top Mount / Wall Mount) |
| Interfață conectare | Cablu integrat HDMI + USB |
| Dimensiuni (h x l x a) | 87 x 128 x 12.4 mm |
| Greutate netă | 0.25 kg |
| Greutate brută | 0.37 kg |
| Protecție | IP54 (partea frontală) |
Garanție
| Garanție comercială persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție comericală persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | 5 ani Victron Energy |
Link-uri utile
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.