Doză aparataj - etansă - incastrată gips-carton 2 module Ø68x50 mm - Kopos KPL 64-50/2LD_NA
In stoc
Doza de aparataj dublă Kaiser 1656-06 este special concepută pentru montajul sub tencuială, oferind o platformă robustă și spațioasă pentru instalarea a două dispozitive electrice, precum prize sau întrerupătoare, într-o configurație unitară și estetică.
Cod Produs: 1656-06
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice Kaiser 1656-06
| Cod articol / EAN | 1656-06 |
|---|---|
| Dimensiuni (L x l x A) | 149 x 80 x 68 mm |
| Diametru gaură frezare | 2 x 82 mm |
| Tip montaj | Sub tencuială (fără ipsos - UP¹ Fix) |
| Distanță șuruburi aparat | 60 mm |
| Număr dome șurub | 6 x 3 |
| Intrări M20 / M25 (manta) | 3 (Kombi) |
| Intrări M25 / M32 (manta) | 2 (Kombi) |
| Material | Polipropilenă (PP), fără halogeni |
| Grad protecție / Rezistență foc | IP 2X / 650°C |
Aplicații recomandate
Componente incluse
Informații despre produs - Doză electronică și Doză dublă UP¹ Fix
| Doză electronică UP¹ Fix și Doză de aparataj dublă UP¹ Fix Aceste doze reprezintă standardul pentru viteză maximă de montaj. Datorită fixării prin nervuri de prindere, instalarea se face fără ipsos, economisind până la 50% din timp. Cu un spațiu de instalare generos, perete despărțitor și deschidere mare, sunt ideale pentru aplicații moderne cu actuatoare și conexiuni multimedia. |
|
Două intrări combinate de până la M25 / M32 permit tragerea cablurilor confecționate cu conectori mari, cum ar fi HDMI. |
Prin utilizarea peretelui despărțitor, pot fi instalate două tipuri de tensiune în mod conform, oferind în același timp un spațiu generos. |
Instalarea modulelor radio se face confortabil în buzunarul lateral, fără a solicita mecanic conductorii sau aparatele. |
Designul permite respectarea razelor de îndoire pentru cablurile de rețea, asigurând performanța maximă a transferului de date. |
Datorită deschiderii mari de instalare fără punte centrală, doza permite introducerea facilă a diverselor module și aparate. |
Permite utilizarea aparatelor deja cablate și a inserțiilor tip bloc, reducând efortul la montajul final. |
Link-uri utile
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.