Doză ramificație - Cutie conexiuni - 136x102x57mm montaj aparent IP66 rezistent foc - OBO Bettermann 2007347
In stoc
Cod Produs: 2000410
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 2000410 |
|---|---|
| Descriere | Doze ramnificație OBO Bettermann |
| Capac inclus | DA |
| Număr de introducere | 10 intrări pentru cabluri de diametru 5 - 14 mm 8 intrări pentru cabluri de diametru 5 - 11 mm |
| Material | polietilenă |
| Secțiune transversală nominală | 2,5 mm² |
| Tensiune nominală | 690 V |
| Grad de protecție IP | IP 55 |
| Montaj | peste tenciuală, perete/tavan |
| Culolare | alb |
| Rezistență la foc | DA, max 650 °C, conform VDE 0471/DIN 695 partea 2-1 |
| Lățime | 100 mm |
| Înălțime | 40 mm |
| Lungime | 125 mm |
| Lățime | 90 mm |
| Înălțime | 35 mm |
| Lungime | 115 mm |
Link producător
Date tehnice (producător)
Declarație conformitate
Certificat Standard VDE
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.