Busbar - Baretă alimentare - 4P trifazat tip pini 12M (1xRCCB 4P + 2xMCB 4P) 10mm² 63A Hager KB463A
In stoc
Produs Depreciat
Acest produs nu mai este fabricat de către producător.
A fost înlocuit cu: RCCB - Întrerupător diferențial - tip A 40A 100mA 6kA 4P 4M Hager CEA440E
Cod Produs: CEA425E
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații Tehnice Intrerupator Diferential RCCB Hager CEA425E Trifazat Fara MCB Selectiv Supreme Final
| Cod produs | CEA425E |
|---|---|
| Cod EAN | 3250611614173 |
| Producător | Hager |
| Numar poli | 4P |
| Curent nominal | 25A |
| Sensibilitate diferentiala | 100mA |
| Tip curent rezidual | A |
| Capacitate rupere | 6kA |
| Numar module | 4 |
| Montaj | Sina DIN |
| Pozitie nul | Dreapta |
| Alimentare | Sus sau Jos |
| Conexiune sus | Conductor - Busbar Tip Pin |
| Conexiune jos | Biconnect Conductor - Busbar Tip U |
| Sectiune conductor flexible | 1-16mm² |
| Sectiune conductor rigid | 1-25mm² |
| Tip conexiune mecanica | Cu Surub |
| Tensiune nominala | 230-400V AC |
| Tensiune izolație | 500V AC |
| Frecventa | 50/60Hz |
| Protectie | Diferentiala Fara Supracurent Trifazat Selectiv Suprem |
| Standard | EN 61008-1 |
| Utilizare | Instalatii Electrice Rezidentiale Comerciale Trifazate Medii Supreme |
| Instalare | Electricieni Profesionali Instalatori Autorizati Trifazat Supreme |
| Greutate neta | 400 g |
| Greutate bruta | 440 g |
Garantie
| Garantie persoane fizice | 2 ani |
|---|---|
| Garantie persoane juridice | 1 an |
| Garantie producator | 5 ani |
Link-uri utile
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Stoc epuizat
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Stoc epuizat
In stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.