Releu pas cu pas - teleruptor - 230VAC electronic modular 1ND 16A - Finder 13.01.8.230.0000
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: 002470009
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice ETI DIM-2 (002470009)
| Cod produs | 002470009 |
|---|---|
| Cod EAN | 8594030338261 |
| Brand | ETI |
| Tip produs | Comutator automat de scară cu variator |
| Temporizare | 0,1 s … 20 min |
| Variator | Da, funcție dimmer |
| Contact | 1 NO (triac) |
| Curent nominal | 2 A (AC1) |
| Capacitate AC1 | 500 VA |
| Tensiune de alimentare | 230 V AC, 50/60 Hz |
| Tensiune izolație | 500 V |
| Putere de rupere | 6 kV impuls |
| Montaj | Șină DIN 35 mm |
| Dimensiuni | 18×91×64 mm (l×î×a) |
| Temperatura de funcționare | −25 °C … +55 °C |
| Grad de protecție | IP20 |
| Greutate netă | 75 g |
| Greutate brută | 84.3 g |
| Proprietăți suplimentare | - Indicator LED stare - Funcție pre-warning înainte de stingere - Rezistent la UV și substanțe chimice |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legislației în vigoare |
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.