Releu pas cu pas - teleruptor - multifuncțional 230VAC 1ND 16A - Finder 13.61.8.230.0000
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: EPE510
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod produs | EPE510 |
|---|---|
| Cod EAN | 3250612365005 |
| Tensiune nominală | 250 V |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Tensiune izolare | 250 V |
| Tensiune comandă AC | 110 V |
| Tensiune comandă DC | 230 V |
| Curent de repaus | 6 mA |
| Curent nominal | 16 A |
| Rezistență | 1225 Ω |
| Secțiune transversală | - conductor flexibil: 1 - 6 mm² - conductor rigid: 1,5 - 10 mm² |
| Grad de protecție IP | IP 20 |
| Contacte | DA, 1 ND + 1NI pentru afișaj de la distanță |
| Greutate netă | 100g |
| Greutate brută | 110g |
| Adâncime | 63 mm |
|---|---|
| Înălțime | 83 mm |
| Lățime | 17,5 mm |
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.