Releu pas cu pas - teleruptor - multifuncțional 230VAC 1ND 16A - Finder 13.61.8.230.0000
Ultimele produse in stoc
1
Cod Produs: LQA02230
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| EAN-Code | 9004840883664 |
|---|---|
| Lățime netă | 18,00mm |
| Înălţime | 86,00mm |
| Adâncime netă | 70,00mm |
| Masă netă | 0,15kg. |
| disipare | 1,50W |
| Temperatura minimă a mediului ambiant | -25°C |
| Temperatura maximă a mediului ambiant | 55°C |
| Categoria de supratensiune/Grad de poluare | II / 1 |
| Contacte | 2 ND |
| Poli | 2 |
| Material de contact | Aliaj de Ag |
| Tensiune nominală [Sarcină rezistivă] | 250VAC |
| Curent nominal [Sarcină rezistivă] | 16A |
| Capacitate de comutaţie [rezistiv] | 4000VA 448W |
| Anduranta mecanică | 1000000 operational cycles |
| Durată de viaţă (Cicluri de operare) | 100000 |
| Rezistenţa bobinei | 2185Ω |
| Rezistență izolație | 100MΩ (500VDC)MΩ*km |
| Între bobină şi contacte | 1500VAC |
| Între contacte deschise | 1500VAC |
| Domeniul de tensiune | (85%~110%)UnV |
| Tip montaj | montaj pe șină |
| Tensiune | 230V |
| Curent nominal | 16A |
| Caracteristici speciale | fara |
| Afişaj | da, mecanic |
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.