Separator portfuzibil 3P 160A NH00 Contrapanou - Schrack SI331990
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: 004182413
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații Tehnice Siguranță Fuzibilă ETI 004182413
| Cod producător | 004182413 |
|---|---|
| Marca | ETI |
| Seria | MPR |
| Tip produs | Siguranță fuzibilă fără izolație |
| Format | NH00 |
| Curent nominal | 80 A |
| Tensiune nominală | 690 V AC, 50 Hz |
| Putere de întrerupere (Pdc) | 100 kA |
| Caracteristica | aM |
| Material element fuzibil | Argint (ag) |
| Contacte | Top argintă - conductibilitate maximă |
| Izolație | Fără (bare agoale - pentru socluri cu capac protector) |
| Lungime aprox. | 85-92 mm (format NH00) |
| Diametru aprox. | 10-13 mm |
| Temperatura ambientă de referință | 20°C |
| Standarde | IEC 60269-2-1, EN 60269-2-1, DIN EN 60269 |
| Certificări | CE, RoHS |
| Greutate netă | 170 g |
| Greutate brută | 177 g |
Caracteristici Tehnice de Fuzionare
Aplicații Recomandate
Garanție
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
|---|---|
| Garanție persoane juridice | 1 an |
Link-uri Utile
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.