Separator portfuzibil 3P 160A NH00 Contrapanou - Schrack SI331990
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: 004110082
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice Siguranță fuzibilă NH00 gBat 100A/80V DC
| Cod produs | 004110082 |
|---|---|
| Cod EAN | 3838895758440 |
| Descriere | NH00 gBat 100A/80V DC |
| Gama | Siguranțe NH pentru baterii |
| Tip | NH00 |
| Caracteristici | gBat (optimizată baterii) |
| Curent nominal | 100 A |
| Tensiune nominală DC | 80 V |
| Producător | ETI |
| Capacitatea de rupere DC | 50 kA |
| Greutate neta | 0.17 kg |
| Greutate bruta | 0.19 kg |
| Putere disipată | 11.1 W |
| L/R (timp răspuns) | 3 ms |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
Link-uri utile
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.