Separator portfuzibil 3P 160A NH00 Contrapanou - Schrack SI331990
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: 004110084
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice Siguranță ETI M00 Bat 160A/80V DC (004110084)
| Cod producător | 004110084 |
|---|---|
| Cod EAN | 3838895758464 |
| Denumire | M00 Bat 160A/80V DC |
| Tip siguranță | NH gBat, gr.00 (NH00), pentru baterii |
| Curent nominal | 160 A |
| Tensiune nominală DC | 80 V DC |
| Capacitate de rupere DC | 50 kA |
| Categorie utilizare | gBat – protecție generală pentru baterii |
| Conformitate standard | IEC 60269 (siguranțe fuzibile) |
| Indicator de fuziune | Indicator vizual superior (top fuse status indicator) |
| Dimensiune NH | NH00, dimensiuni tipice 79 x 53 x 47 mm (aprox.), gabarit standard NH00 |
| Energie de pre-arc (I²t) | ≈ 27.880 A²s (valori tipice, conform fișei) |
| Energie integrală (I²t) | ≈ 32.062 A²s (valori tipice) |
| Putere disipată | ≈ 15,5 W la curent nominal |
| Aplicație | Protecția acumulatorilor / bancuri de baterii DC |
| Greutate netă | 200 g |
| Greutate brută | 207 g |
Aplicații recomandate
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
Link-uri utile
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Stoc epuizat
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.