Separator portfuzibil 1P 32A 1000V DC Fotovoltaic (10x85) - ETI 001703005
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: CFPV-10X85-32
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | CFPV-10X85-32 |
|---|---|
| Descriere | Siguranță fuzibilă tip CH |
| Curent nominal | 32 A |
| Tip siguranță | CH |
| Mărime | CH10x85 |
| Tensiune (DC) | 1000 V |
| Caracteristica de întrerupere | gPV |
| Capacitatea de întrerupere | 20kA |
| Material | ceramică |
| dimensiuni | 10x85 mm |
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.