Tablou organizare santier 2 prize 5P 16A 380V 2 prize schuko 16A 230V cu loc pentru siguranțe 5M IP54 SEZ100112
La comanda
Distribuitor electric compact și rezistent de la ETI, special conceput pentru alimentarea în siguranță a echipamentelor monofazice pe șantiere sau în ateliere mobile.
Cod Produs: 001105253
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice Tablou ETI 001105253
| Cod producător | 001105253 |
|---|---|
| Cod EAN | 3838400122834 |
| Producător / Serie | ETI / EDS11 (Varianta RCD 7S) |
| Capacitate module DIN | 11 module |
| Tensiune nominală de lucru | 250 V AC, 50/60 Hz |
| Prize monofazate (230V) | 7 x Schuko 16A |
| Prize trifazate (400V) | Nu conține |
| Protecție diferențială (RCD) | Da, RCD tip A inclus |
| Siguranțe (MCB) | Curba C (10kA) |
| Grad de protecție (IP) | IP54 |
| Rezistență la impact | IK10 |
| Material carcasă | ABS |
| Temperatură de funcționare | -25 °C ... +55 °C |
| Dimensiuni exterioare (L x l x a) | 343 mm x 241 mm x 163 mm |
| Distanță orificii montaj perete | 220 mm x 324 mm |
| Standard conformitate | EN 61439-3 |
Aplicații recomandate
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
Link-uri utile
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.