Tablou organizare santier 2 prize 5P 16A 380V 2 prize schuko 16A 230V cu loc pentru siguranțe 5M IP54 SEZ100112
La comanda
Cod Produs: SEZ10011248HU
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Tablou organizare santier SEZ DK as SEZ10011248HU
| Cod | SEZ10011248HU |
|---|---|
| Cod producător | 10005775.00 |
| Cod EAN | 8585007357750 |
| Nr module | 5 - 6 |
| Nr module libere | 6 |
| Componente completare | 1 priză CEE 400 V 32 A 1 priză CEE 400V 16 A 2 prize 250 V 16A |
| Grad protecție IP | IP54 |
| Protecție | cu ușiță |
| Material | plastic |
| Temperatură mediu funcționare | -25 → + 85°C |
| Greutate netă | 1,5 kg |
| Greutate brută | 1,6 kg |
Dimensiuni
| Desen dimensional |
|---|
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
Link-uri utile
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.