-
Siguranțe, Diferențiale, Separatori & Busbar
-
Tablouri electrice
-
Materiale electrice pentru sisteme fotovoltaice
-
Contactori, Relee, Contoare & Surse
-
Descărcătoare de supratensiune (SPD)
-
Doze electrice & cutii de joncțiune
-
Cleme și conectori electrici
-
Siguranțe fuzibile & Separatori portfuzibili
-
Cabluri, Canal cablu, Tuburi copex
-
Corpuri de iluminat
-
Sisteme de împământare
-
Prize și întrerupătoare
-
Spray-uri, spume și lubrifianți
-
Scule și unelte pentru electricieni
-
Cărți pentru electricieni
-
Accesorii electrice
-
Industrial
- Lichidări stoc
- Promoții
- Producători
- Blog
- Info
Baterii compatibile pentru acest produs sunt: TED003447, TED003362.
Cod Produs: TED001696
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
de produse
si european
rapida
personalizate
utile
de incredere
TED Electric TED001696
| Cod | TED001696 |
|---|---|
| Descriere | UPS TED Electric |
| Recomandări aplicabilitate | UPS pentru centrale termice |
| Putere | 7000 VA / 5000 W |
| Tensiune intrare | 140 V - 275 V AC |
| Frecvență | 50Hz |
| Priză ieșire | 2 x Shucko + Bloc terminal |
| Baterie | 4 x 12V (neincluse) |
| Undă sinusoidală | Pură (1) |
| Timp transfer | ≤ 6 ms |
| Protecții | suprasarcină, supratensiune, supraîncălzire, scurt-circuit, supraîncărcare |
| Nivel zgomot | ≤ 56 dB |
| Grad protecție | IP20 |
Dimensiuni
| Lungime | 238 mm |
|---|---|
| Lățime | 403 mm |
| Înălțime | 335 mm |
Link-uri utile
- Putere Aparenta
- 7000 VA
- Tip
- UPS
- Branșament
- monofazat
Produse compatibile
Produse Similare
UPS - 2200VA / 1250W - afișaj LCD, 3 prize cu acumulator intern, stabilizator și management - TED Electric TED004666
Ultimele produse in stoc
UPS - 700VA / 400W - afișaj LCD, 2 prize Schuko pentru birou - TED Electric TED003959
La comanda
4 produse similare
Autotransformator - variabil MT-1KVA - 0-300V 1kVA - portabil - TED Electric - TED005182
Ultimele produse in stoc
UPS - 700VA / 400W - afișaj LCD, 2 prize Schuko pentru birou - TED Electric TED003959
La comanda
UPS - 2200VA / 1250W - afișaj LCD, 3 prize cu acumulator intern, stabilizator și management - TED Electric TED004666
Ultimele produse in stoc