UPS - 2200VA / 1250W - afișaj LCD, 3 prize cu acumulator intern, stabilizator și management - TED Electric TED004666
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: TED003959
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | TED003959 |
|---|---|
| Descriere | UPS TED Electric |
| Recomandări aplicabilitate | UPS pentru birou, electrocasnice, sisteme de securitate, servere |
| Putere | 700 VA / 400 W |
| Tensiune intrare | 140 V - 290 V AC |
| Frecvență | 45 - 65 Hz |
| Priză ieșire | 2 x Shucko |
| Baterie | 1 x 12V, 7.1Ah, durata backup 15 minute |
| Undă sinusoidală | Pură (1) |
| Timp transfer | ≤ 9 ms |
| Protecții | suprasarcină, supratensiune, supraîncălzire, scurt-circuit, supraîncărcare |
| Nivel zgomot | ≤ 40 dB |
| Grad protecție | IP20 |
| Management | Port USB/RS 232 |
| Lungime | 310 mm |
|---|---|
| Lățime | 95 mm |
| Înălțime | 140 mm |
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.