-
Siguranțe, Diferențiale, Separatori & Busbar
-
Tablouri electrice
-
Materiale electrice pentru sisteme fotovoltaice
-
Contactori, Relee, Contoare & Surse
-
Descărcătoare de supratensiune (SPD)
-
Doze electrice & cutii de joncțiune
-
Cleme și conectori electrici
-
Siguranțe fuzibile & Separatori portfuzibili
-
Cabluri, Canal cablu, Tuburi copex
-
Corpuri de iluminat
-
Sisteme de împământare
-
Prize și întrerupătoare
-
Spray-uri, spume și lubrifianți
-
Scule și unelte pentru electricieni
-
Cărți pentru electricieni
-
Accesorii electrice
-
Industrial
- Lichidări stoc
- Promoții
- Producători
- Blog
- Info
UPS - 2200VA / 1250W - afișaj LCD, 3 prize cu acumulator intern, stabilizator și management - TED Electric TED004666
Cod Produs: TED004666
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
de produse
si european
rapida
personalizate
utile
de incredere
TED Electric TED004666
| Cod | TED004666 |
|---|---|
| Descriere | UPS TED Electric |
| Recomandări aplicabilitate | UPS pentru birou, electrocasnice, sisteme de securitate, servere |
| Putere | 2200 VA / 1250W |
| Tensiune intrare | 140 V - 290 V AC |
| Frecvență | 45 - 65 Hz |
| Reglare voltaj iesire (baterie) | 220 V |
| Frecventa iesire | 50 Hz |
| Timp transfer | 9 ms |
| Tip baterie si numar | 4 x 12 V 7.1Ah |
| Timp backup | 95 minute |
| Timp incarcare | 7 - 15 ore |
| Alarma sonora | DA |
| Protecții | Suprasarcina, supratensiune, supraincarcare, descarcare electrica, scurt circuit |
| Nivel zgomot | <40 dB |
| Temperatura de functionare | 0 - 40 ℃ |
| Greutate neta | 18 kg |
| Greutate brută | 18.2 kg |
Dimensiuni
| Lungime | 395 mm |
|---|---|
| Lățime | 145 mm |
| Înălțime | 210 mm |
Link-uri utile
Link producător
Date tehnice (producător)
Declarație conformitate
- Putere Aparenta
- 2200 VA
- Tip
- UPS
- Branșament
- monofazat
TED004666
Fara review-uri
Produse Similare
UPS
UPS - 700VA / 400W - afișaj LCD, 2 prize Schuko pentru birou - TED Electric TED003959
324,47 lei
*Include TVA
La comanda
4 produse similare
UPS
UPS - 2200VA / 1250W - afișaj LCD, 3 prize cu acumulator intern, stabilizator și management - TED Electric TED004666
1.128,77 lei
*Include TVA
Ultimele produse in stoc
UPS
Autotransformator - variabil MT-1KVA - 0-300V 1kVA - portabil - TED Electric - TED005182
1.150,78 lei
*Include TVA
Ultimele produse in stoc
UPS
UPS - 700VA / 400W - afișaj LCD, 2 prize Schuko pentru birou - TED Electric TED003959
324,47 lei
*Include TVA
La comanda