Clemă de derivație - Cu-Cu - 1P - 8 conexiuni (2x25mm² / 14x6mm²) - IK02 - 76A - albastru - Schrack - IK021078
In stoc
Cod Produs: IK021079
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| EAN-Code | 9004840519532 |
|---|---|
| Adâncime netă | 23,50mm |
| Lățime netă | 58,40mm |
| Înălţime | 53,00mm |
| Masă netă | 0,05kg. |
| Masă cupru | 20,0000gr. |
| disipare | 0,50W |
| Versiune | cleme de PE şi N |
| Poli | 1pol |
| Cablu alimentare | max.25mm² |
| Cleme de derivaţie 6mmp | 14 |
| Cleme de derivaţie 25mmp | 2p.25mmp |
| Culoare | verde |
| Material de conexiune | cupru |
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.