Clemă de derivație Cu-Al 2P 4 conexiuni (2x(1x50mm² + 1x50mm²)) izolată gri FLEAL - Tracon Electric FLEAL-50/2
In stoc
Cod Produs: FLE-25ZS
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificatii tehnice Tracon Electric FLE-25ZS
| Cod | FLE-25ZS |
|---|---|
| Cod EAN | 5997374180887 |
| Descriere | clema derivatie Tracon Electric |
| Curent nominal | 101 A |
| Montaj | pe șină DIN |
| Numar intrări | 2 |
| Număr ieșiri | 2 |
| Secțiune transversală conductor | 1 - 25 mm² |
| Grad de protecție IP | IP20 |
| Culoare | galben-verde |
| Tensiune maxima de izolare | 500 V |
| Tensiune nominala | 400 V |
| Greutate neta | 62 g |
| Greutate bruta | 80 g |
Dimensiuni
| Adancime | 42,5 mm |
|---|---|
| Lățime | 27,4 m |
| Înălțime | 43,1 mm |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
Link-uri utile
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.