Mini-suport echipamente termosistem 80-300mm (max. 3kg) - Kaiser 1159-50
In stoc
1
Cod Produs: 1159-60
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 1159-60 |
|---|---|
| Descriere | Kaiser doze aparataj |
| Intrări conducte M20 pe suport | 2 |
| Suprafața de atașare a dispozitivelor | 120 x 120 mm |
| Grosimea izolației | 80 - 200 mm |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Lungime | 68 mm |
| Lăține | 70 mm |
| Adâncime | 50 mm |
| Distanța între șuruburi | 60 mm |
Traseul intern al cablului poate fi întrerupt cu ușurință pentru a permite rutarea cablului din spate. | Tăiați cu ferăstrău suportul la lungimea necesară. Dimensiunea indicată integrată asigură citirea exactă a dimensiunii. |
Fixarea frontală și opritorul de adâncime asigură întotdeauna montarea exactă și împiedică instalarea incorectă. | Pentru mai multe combinații, tăiați pereții separatori laterali și conectați cutiile cu un singur grup. |
Fixarea frontală și opritorul de adâncime asigură întotdeauna montarea exactă și împiedică instalarea incorectă. | Fixările laterale permit poziționarea în siguranță a mai multor suporturi de echipamente unul lângă celălalt... |
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.