Doză aparataj - incastrată tencuială - Ø70x45 mm - Dietzel Univolt ASD 70
In stoc
Doza de aparataj Kaiser 1068-05 este o componentă premium pentru montaj încastrat (UP), concepută special pentru a preveni pierderile de energie și pentru a oferi un volum extins de cablare prin buzunarul lateral integrat.
Cod Produs: 1068-05
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice Kaiser 1068-05
| Cod articol / EAN | 1068-05 |
|---|---|
| Lungime x Lățime x Adâncime | 149 x 80 x 68 mm |
| Diametru gaură frezare | 2 x 82 mm |
| Distanță șuruburi aparat | 60 mm |
| Distanță combinare | 71 mm |
| Număr dome șurub | 4 x 3 |
| Intrări M25 / M32 (manta) | 2 (Kombi) |
| Intrări M20 / M25 (manta) | 3 (Kombi) |
| Material | Polipropilenă (PP), fără halogeni |
| Grad protecție / Rezistență foc | IP 2X / 650°C |
Aplicații recomandate
Componente incluse
Informații detaliate despre produs - UP¹ Electronic Box
Două intrări combinate de până la M25 / M32 permit tragerea facilă a cablurilor gata confecționate cu conectori, cum ar fi HDMI. |
Prin introducerea peretelui despărțitor, se pot găzdui două tipuri diferite de tensiune conform normelor, oferind un spațiu generos. |
Instalarea actuatoarelor radio devine confortabil de realizat, fără a solicita nepermis conductorii sau aparatele. |
Dozele de rețea pot fi utilizate respectând razele de îndoire a cablurilor, asigurând cea mai bună transmisie de date posibilă. |
Datorită deschiderii mari de instalare fără punte centrală, doza permite introducerea facilă a diverselor module de legătură. |
Permite utilizarea aparatelor deja cablate, a inserțiilor tip bloc și a altor componente voluminoase. |
Combinație pe două rânduri folosind doza dublă și doze de aparataj UP¹ folosind distanțierele (Art. 1159-35). |
Realizarea unor configurații de până la 6 unități alăturate pentru un aspect vizual și funcțional impecabil. |
Link-uri utile
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.