Releu de timp - temporizare - multifuncțional 12-230VAC/DC 10 funcții 1ND 16A CRM-91 - ETI 002470001
In stoc
800102400000
Cod Produs: 80.01.0.240.0000
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Specificație | Detalii |
|---|---|
| Dimensiuni | 17.5 mm lățime |
| Interval de timp | 0.1 s - 24 h |
| Izolație intrare/ieșire | Înaltă izolație |
| Tip contact | 1 CO (SPDT) |
| Curent nominal | 16 A |
| Voltaj maxim | 250 V AC / 400 V |
| Temperatură ambient | –25…+55°C* |
| Protecție | IP 20 |
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.