Busbar - Baretă alimentare - 2P monofazat tip furcă 57M (1m) (27x MCB 2P) 10mm² 63A Hager KDN263B
La comanda
Cod Produs: NCN216
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | NCN216 |
|---|---|
| Descriere | Siguranță automată curba C |
| Nivel | Siguranța automate |
| Curba | C |
| Număr poli | 2 |
| Curent nominal | 16 A |
| Tensiune nominală | 400 V |
| Tensiune nominală de rezistență la impuls | 6 kV |
| Tip Voltac | AC |
| Frecvență | 50 - 60 Hz |
| Grad poluare | 2 |
| Grad protecție IP | IP 20 |
| Greutate | 214 g |
| Lățime | 70 mm |
| Înălțime | 83 mm |
| Adâncimea | 70 mm |
| Garanție pentru persoane fizice | 2 ani |
| Garanție pentru persoane juridice | 1 an |
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Stoc epuizat
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.