Tub termocontractibil cu adeziv - contracție 3:1 - Ø 3/1 mm - Forch 3732 3
In stoc
Cod Produs: VE38036
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | VE38036 |
|---|---|
| Descriere | Tub contractabil |
| Dimensiuni | 3x70 - 3x240 mm² |
| Diametru final | 38/11 mm |
| Diametru inițial | 80/35 mm |
| Ignifug | DA |
| Grad de protecție IP | IP68 |
| Model | perete mediu |
| Raport de comprimare | 3:1 |
| Secțiune conductor principal/derivat | (3x70) mm² / (3x240) mm² |
| Lungime | 185 mm |
| Tipuri de cabluri compatibile | NYY-J, NYY-O, NAYY-J, NAYY-O, NA2XY-J, NA2XY-O, NA2X2Y-J, NA2X2Y-O, SZRMEKM, SZAMEKM |
| Temperatura minimă pentru compresie | 135 °C |
| material | polietilenă |
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.