Tub termocontractibil cu adeziv - contracție 3:1 - Ø 3/1 mm - Forch 3732 3
In stoc
Cod Produs: VE33816
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | VE33816 |
|---|---|
| Descriere | Tub contractabil |
| Dimensiuni | 3x10 - 3x50 mm² |
| Diametru final | 17/4.5 mm |
| Diametru inițial | 38/14 mm |
| Ignifug | DA |
| Grad de protecție IP | IP68 |
| Model | perete mediu |
| Raport de comprimare | 3:1 |
| Secțiune conductor principal/derivat | (3x10) mm² / (3x50) mm² |
| Lungime | 98 mm |
| Tipuri de cabluri compatibile | NYY-J, NYY-O, NAYY-J, NAYY-O, NA2XY-J, NA2XY-O, NA2X2Y-J, NA2X2Y-O, SZRMEKM, SZAMEKM |
| Temperatura minimă pentru compresie | 135 °C |
| material | polietilenă |
| rezistență UV | DA |
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.