Tub Contractabil la rece, 28 12mm, L 200mm, Tracon Electric, HZS28-200
Ultimele produse in stoc
Tub termocontractabil de înaltă calitate de la Tracon Electric, ideal pentru izolarea electrică și identificarea cromatică rapidă a circuitelor de curent continuu sau de comandă.
Cod Produs: ZS032P
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice Tub Tracon ZS032P
| Cod producător | ZS032P |
|---|---|
| Cod EAN | 5997374106467 |
| Producător | Tracon Electric |
| Material | Poliolefină (Polyolefin) |
| Culoare | Roşu |
| Raport de contracție | 2:1 |
| Diametru inițial (D1) | 3,2 mm |
| Diametru după contractare (D2) | 1,6 mm |
| Grosime perete după contractare (S) | 0,43 mm |
| Fără halogeni (No Halogen) | Da |
| Lungime | 1 metru |
| Greutate netă | 0,0042 kg |
| Greutate finală (Brută) | 0,0047 kg |
Aplicații recomandate
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
Link-uri utile
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.