Adaptor montaj GX Touch pentru decupaj CCGX - Victron Energy BPP900460050
La comanda
Cod Produs: BPP900455070
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice Victron Energy GX Touch 70 (BPP900455070)
| Cod producător | BPP900455070 |
|---|---|
| Producător | Victron Energy |
| Tip produs | Ecran tactil (Touchscreen Display) |
| Compatibilitate | Victron Energy Cerbo GX |
| Dimensiune ecran | 7 inch |
| Rezoluție | 1024 x 600 pixeli |
| Tip montaj | Aplicat (Top Mount / Wall Mount) |
| Conexiune | Cablu integrat HDMI + USB |
| Dimensiuni (h x l x a) | 113 x 176 x 13.5 mm |
| Greutate netă | 780 g |
| Greutate brută | 800 g |
| Protecție | IP54 (partea frontală) |
Garanție
| Garanție comercială persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție comericală persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | 5 ani Victron Energy |
Link-uri utile
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.