RCCB - Întrerupător diferențial - tip A 100A 30mA 10kA 3P+N 4M EFI-P4 ETI 002062150
Ultimele produse in stoc
Diferențialul selectiv Hager CPA263E asigură protecția împotriva incendiilor și a defectelor de izolație prin tehnologie de declanșare selectivă.
Cod Produs: CPA263E
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice Hager CPA263E
| Cod producător | CPA263E |
|---|---|
| Cod EAN | 3250611615194 |
| Producător | Hager |
| Număr poli | 2P (1P+N) |
| Curent nominal | 63 A |
| Sensibilitate diferențială | 300 mA |
| Tip protecție | A |
| Selectivitate | S (Selectiv) |
| Capacitate de rupere | 6 kA (conform EN61008-1) |
| Tensiune nominală | 230 V AC |
| Frecvență | 50 Hz |
| Pierdere totală de putere | 8,70 W |
| Număr de module | 2 module |
| Dimensiuni (HxLxA) | 83 x 35 x 70 mm |
| Secțiune cablu rigid | 1 - 25 mm² |
| Grad de protecție | IP20 |
| Greutate netă | 210 g |
| Greutate brută | 235.2 g |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | 5 ani |
Link-uri utile
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Stoc epuizat
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.