Distanțier ventilație - lungime 0,5 m - accesoriu pentru circulația aerului în tablouri/canale - Hager LZ060
In stoc
Cod Produs: CFA463D
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații Tehnice Intrerupator Diferential RCCB Hager CFA463D Trifazat Fara MCB Selectiv Ridicat Extreme Heavy Load Absolute Final Complete Integrated
| Cod produs | CFA463D |
|---|---|
| Cod EAN | 3250611610205 |
| Producător | Hager |
| Numar poli | 4P |
| Curent nominal | 63A |
| Sensibilitate diferentiala | 300mA |
| Tip curent rezidual | A |
| Capacitate rupere | 6kA |
| Numar module | 4 |
| Montaj | Sina DIN |
| Pozitie nul | Dreapta |
| Alimentare | Sus sau Jos |
| Conexiune sus | Conductor - Busbar Tip Pin |
| Conexiune jos | Biconnect Conductor - Busbar Tip U |
| Sectiune conductor flexible | 1-16mm² |
| Sectiune conductor rigid | 1-25mm² |
| Tip conexiune mecanica | Cu Surub |
| Tensiune nominala | 230-400V AC |
| Tensiune izolație | 500V AC |
| Frecventa | 50/60Hz |
| Standard | EN 61008-1 |
| Greutate neta | 400 g |
| Greutate bruta | 440 g |
Garantie
| Garantie persoane fizice | 2 ani |
|---|---|
| Garantie persoane juridice | 1 an |
| Garantie producator | 5 ani |
Link-uri utile
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.