Distanțier ventilație - lungime 0,5 m - accesoriu pentru circulația aerului în tablouri/canale - Hager LZ060
In stoc
Cod Produs: CFA240D
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații Tehnice Intrerupator Diferential RCCB Hager CFA240D Bifazat Fara MCB Selectiv Mediu Ridicat Extreme Final Absolute
| Cod produs | CFA240D |
|---|---|
| Cod EAN | 3250611610168 |
| Producător | Hager |
| Numar poli | 2P |
| Curent nominal | 40A |
| Sensibilitate diferentiala | 300mA |
| Tip curent rezidual | A |
| Capacitate rupere | 6kA |
| Numar module | 2 |
| Montaj | Sina DIN |
| Pozitie nul | Dreapta |
| Alimentare | Sus sau Jos |
| Conexiune sus | Conductor - Busbar Tip Pin |
| Conexiune jos | Biconnect Conductor - Busbar Tip U |
| Sectiune conductor flexible | 1-16mm² |
| Sectiune conductor rigid | 1-25mm² |
| Tip conexiune mecanica | Cu Surub |
| Tensiune nominala | 230V AC |
| Frecventa | 50/60Hz |
| Standard | EN 61008-1 |
| Greutate neta | 180 g |
| Greutate bruta | 200 g |
Garantie
| Garantie persoane fizice | 2 ani |
|---|---|
| Garantie persoane juridice | 1 an |
| Garantie producator | 5 ani |
Link-uri utile
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.