Distanțier ventilație - lungime 0,5 m - accesoriu pentru circulația aerului în tablouri/canale - Hager LZ060
In stoc
Cod Produs: CDS425D
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații Tehnice Intrerupator Diferential RCCB Hager CDS425D QuickConnect Trifazat Fara MCB Final
| Cod produs | CDS425D |
|---|---|
| Cod EAN | 3250611610182 |
| Producător | Hager |
| Numar poli | 4P |
| Curent nominal | 25A |
| Sensibilitate diferentiala | 30mA |
| Tip curent rezidual | A |
| Capacitate rupere | 6kA |
| Numar module | 4 |
| Montaj | Sina DIN |
| Pozitie nul | Dreapta |
| Alimentare | Jos |
| Conexiune sus | Conductor - Busbar Tip Pin |
| Conexiune jos | QuickConnect - Conexiune Rapida Profesionala |
| Sectiune conductor flexible | 1-16mm² |
| Sectiune conductor rigid | 1-25mm² |
| Tip conexiune mecanica | QuickConnect |
| Tensiune nominala | 400V AC |
| Tensiune izolație | 500V AC |
| Frecventa | 50/60 Hz |
| Protectie | Diferentiala Fara Supracurent Trifazat |
| Standard | EN 61008-1 |
| Utilizare | Instalatii Electrice Rezidentiale Comerciale Trifazate Medii |
| Greutate neta | 400 g |
| Greutate bruta | 440 g |
Garantie
| Garantie persoane fizice | 2 ani |
|---|---|
| Garantie persoane juridice | 1 an |
| Garantie producator | 5 ani |
Link-uri utile
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.