Separator portfuzibil 1P+N 100A (22x58) - ETI 002570002
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: 002651046
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice Siguranță Fuzibilă ETI CH22x58 (002651046)
| Cod producător | 002651046 |
|---|---|
| Cod EAN | 3838400116161 |
| Tip | CH22 (Cilindric) |
| Dimensiune | 22x58 mm |
| Curent nominal (In) | 40 A |
| Tensiune nominală | 690 V AC |
| Frecvență | 50 Hz |
| Capacitate rupere (Iq) | 120 kA |
| Caracteristică de topire | gG (generală și motoare) |
| Material corp | Ceramică |
| Contacte | Cupru/Argint galvanizat |
| Putere disipată (40A) | 2,65 W (tip) |
| Greutate netă | 54 g |
| Greutate brută | 59 g |
Aplicații recomandate
Compatibilitate socle
Garanție
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
|---|---|
| Garanție persoane juridice | 1 an |
Link-uri utile
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Stoc epuizat
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Stoc epuizat
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.