Cutie electrică - siguranțe - 800x800x300mm - exterior IP66 - include contrapanou - Schrack WSA8080300
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: WKA204015G
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificatii tehnice Schrack WKA204015G
| Cod | WKA204015G |
|---|---|
| Cod EAN | 9004840878059 |
| Descriere | dulap Schrack |
| Gamă | WKA |
| Grad de protectie IP | IP66 |
| Disipare | - 49 W |
| Temperatura mediu ambiant | -10 → + 50 °C |
| Grad de protecție IK | IK06 |
| Culoare | gri deschis |
| Greutate netă | 5 kg |
| Greutate brută | 7,1 kg |
Dimensiuni
| Adâncime | 155 mm |
|---|---|
| Lățime | 400 mm |
| Înălțime | 200 mm |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
Link-uri utile
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.