Set 2 panouri metalice laterale 2000x600mm (ATSW2006) pentru dulapuri Schrack AT
La comanda
Cod Produs: AT208060
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificatii tehnice Schrack AT208060
| Cod | AT208060 |
|---|---|
| Cod EAN | 9004840812053 |
| Descriere | dulap Schrack |
| Gamă | AT |
| Grad de protectie IP | IP55 |
| Disipare | - 976 W |
| Temperatura mediu ambiant | -20 → + 70 °C |
| Capacitate de incarcare a placii de montare | 500 kg |
| Capacitate totala de incarcare | 1000 kg |
| Capacitate totala de incarcare per usa | 50 kg |
| Culoare | gri deschis |
| Greutate netă | 127 kg |
| Greutate brută | 140 kg |
Dimensiuni
| Adâncime | 800 mm |
|---|---|
| Lățime | 600 mm |
| Înălțime | 2000 mm |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
Link-uri utile
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.