Cutie electrică - siguranțe - 800x800x300mm - exterior IP66 - include contrapanou - Schrack WSA8080300
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: ZB54S
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | ZB54S |
|---|---|
| Descriere | Dulap de măsurare Hager |
| Material | Oțel |
| Nivel | Hager universZ |
| Număr câmpuri | 4 |
| Număr rânduri | 28 |
| Număr unități spațiale | 432 |
| Clasa de protecție | II |
| Grad IP | IP44/IP54 |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 1150 mm |
| Lățime | 1050 mm |
| Adâncime | 205 mm |
Declarație Conformitate
Link producător
Fișă tehnică (producător)
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.