Pastila stingere incendiu cu aerosoli pentru tablou electric - capacitate 0.1mc - Aeroo Shield AS01
In stoc
Cod Produs: WSA8080300
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | WSA8080300 |
|---|---|
| Descriere | Schrack Cofret |
| Nivel | Cofret metalic |
| Greutate | 43,8 kg |
| Capacitate de încărcare | 175 kg |
| Contrapanou inclus | DA, tablă de oțel zincată 2mm |
| Număr de uși | 1 |
| Culoare | gri deschis |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înățlime | 800 mm |
| Lățime | 800 mm |
| Adâncime | 300 mm |
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.