Cutie electrică - siguranțe - 800x800x300mm - exterior IP66 - include contrapanou - Schrack WSA8080300
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: BK060002
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificatii tehnice Schrack BK060002
| Cod | BK060002 |
|---|---|
| Cod EAN | 9004840852585 |
| Descriere | dulap Schrack |
| Disipare | - 80 W |
| Temperatura mediu ambiant | -5 → + 40 °C |
| Grad de protecție IK | IK08 |
| Culoare | gri deschis |
| Greutate netă | 6,71 kg |
| Greutate brută | 9 kg |
Dimensiuni
| Adâncime | 120 mm |
|---|---|
| Lățime | 600 mm |
| Înălțime | 300 mm |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
Link-uri utile
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.