Cutie electrică - siguranțe - 800x800x300mm - exterior IP66 - include contrapanou - Schrack WSA8080300
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: KT201242
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | KT201242 |
|---|---|
| Descriere | dulap metalic Schrack |
| Material | oțel |
| Nivel | dulap metalic |
| Grad protecție IP | IP54 |
| număr uși | 2 |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 2000 mm |
| Lățime | 1200 mm |
| Adâncime | 400 mm |
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.