Separator portfuzibil 1P 32A 1000V DC (10x38) - ETI 002540201
In stoc
1
Cod Produs: 3062142
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 3062142 |
|---|---|
| Cod EAN | 4046356724746 |
| Descriere | Soclu sigurante fuzibile pentru sistem fotovoltaic Phoenix Contact |
| Număr conexiuni clemă | 2 |
| Număr etaje | 1 |
| Grad de poluare | 3 |
| Tensiune nominală de supratensiune | 6 kV |
| Compatibilitate siguranțe fuzibile | gPV 10.3x38 |
| Curent nominal maxim | 20 A |
| Tensiune nominală | 1000 V DC |
| Secțiune transversală | 1.5 - 10 mm² |
| Greutate netă | 50 g |
| Greutate brută | 53,76 g |
| Montaj | șină DIN |
| Lățime | 17,6 mm |
|---|---|
| Înălțime | 87 mm |
| Adâncime (șină din 35/7,5) | 63 mm |
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.