Dop etanșare cauciuc cu filet metric M25 - Kaiser 1040-25
In stoc
Cod Produs: 9059-53
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 9059-53 |
|---|---|
| Descriere | Kaiser Manșon de etanșare |
| Echipat | DA |
| rezistență UV | DA |
| număr intrare cabluri | 1 |
| Greutate | 300 g |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Lungime | 230 mm |
| Lăține | 230 mm |
| Înălțime | 50 mm |
| Diametru conductei | 75 - 90 mm |
Împingeți manșonul peste cablu sau conductă. | Scoateți folia de pe manșon. |
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.