Sistem etanșare - DS 90/74 mm - pentru penetrare tavan, barieră stop-foc - Kaiser 9459-05
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: 9059-44
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 9059-44 |
|---|---|
| Descriere | Kaiser Manșon de etanșare |
| Echipat | DA |
| rezistență UV | DA |
| număr intrare cabluri | 1 |
| Greutate | 14 g |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Lungime | 150 mm |
| Lăține | 150 mm |
| Înălțime | 30 mm |
| Diametru conductei | 4 - 8 mm |
Împingeți manșonul peste cablu sau conductă. | Scoateți folia de pe manșon. | Lipiți mâneca și apăsați ferm pe bază, lucrând spre exterior din centru. |
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.