Corp cofraj penetrare tavan - DS 90/74 mm - pentru treceri de planșeu, diametru tăiere 74 mm - Kaiser 9473-95
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: 9059-52
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 9059-52 |
|---|---|
| Descriere | Kaiser Manșon de etanșare |
| Echipat | DA |
| rezistență UV | DA |
| număr intrare cabluri | 1 |
| Greutate | 40 g |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Lungime | 230 mm |
| Lăține | 230 mm |
| Înălțime | 50 mm |
| Diametru conductei | 50 - 75 mm |
Împingeți manșonul peste cablu sau conductă. | Scoateți folia de pe manșon. | Lipiți mâneca și apăsați ferm pe bază, lucrând spre exterior din centru. |
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.